Dünyanın online noteri olarak konumlandırabileceğiniz Proofstack; Yetkili Otoriteler (Avrupa Birliği, Almanya, Estonya, Macaristan, İspanya, Türkiye, Fransa…) ve Blokzincir Protokolleri (Bitcoin, Ethereum, Litecoin) aracılığıyla ‘’Etkili Deliller’’ elde etmenizi sağlamaktadır.

Yasa ve yönetmeliklerin; ülkeden ülkeye veya zamandan zamana değişiklikler gösterebildiği bir dünyada, tek bir delil ihtiyaçlarınızı karşılayamayabilir. Proofstack, ‘’Etkili Deliller’’ ile; yasallık, uluslararası ve yerel hukuk, maliyet, elde etme süresi, kullanabilme süresi, doğrulanabilme, danışmanlık ihtiyacı, teknoloji, güvenlik, kopyalanabilme, saklanabilme, paylaşılabilme, caydırıcılık etkisi… gibi birçok noktada avantaj sağlayarak, ilgili ülke ve tarih için, ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedeflemektededir.

Techcrunch tarafından gelecek vadeden 3 blockchain girişiminden biri seçilen Proofstack; Android, iOS ve Web uygulamaları uzerinden, hem yetkili otoriteler hem de Blokzincir protokolleri aracılığıyla ‘’Etkili Deliller’’ elde edebileceğiniz, dünyadaki ilk ve tek platformu oluşturmuştur.

Vizyon

Kimliği olsun veya olmasın, dünyanın herhangi bir yerindeki, herhangi yaştaki kişilerin çalışmalarının/belgelerinin; hızlı, ucuz ve ücretsiz olarak delillendirebileceği, bugün veya yıllar sonrasında bile geçerli yasal delillerin elde edilebileceği bir platform oluşturmak.

Global ve Lokal yasal deliller

Tek delil yerine, Tek platforma dayanan alternatifli deliller

Mobil ve web uygulamaları uzerinden, saniyeler icerisinde

Zorlaşan ‘’Gizlilik Kurallarına’’ karşı kimliksiz çözüm.

https://tr.proofstack.io/